Co je nového

Aktuální informace

Radek Jordák: Poříčí je moje srdcovka, chci vyhrát a odnést mega POHÁR

Radek Jordák je nejen skvělým závodníkem, ale i jedním z patronů poříčského autokrosu. Podílí se na organizaci, jeho firma zajišťuje úpravy trati a letos také pomohl do Poříčí přilákat řadu hvězd evropského autokrosu. „Bude to hodně velké a moc se těším. Sejde se tu skvělá konkurence a já bych se rád porval o vítězství,“ říká Radek, člen Alfa Racing Teamu.

Číst více

Přivezte vyplněnou technickou kartu

Důležité upozornění pro všechny závodníky pro autokros Poříčí nad Sázavou. An Important notice for participants in the autocross in Poříčí.

Číst více

Autokros v Poříčí bude mít hvězdné obsazení

Prvním skutečně velkým autokrosovým závodem sezóny bude poslední červencový víkend podnik MMČR a Mistrovství zóny střední Evropy v Poříčí nad Sázavou. Na Homolce bude k vidění absolutní evropská i domácí špička v čele s úřadujícím mistrem Evropy, Němcem Berndem Stubbem!

Číst více

Poříčí vidělo špičkový autokros

Máme za sebou víkend plný autokrosu. Kdo zavítal na Homolku, určitě nelitoval. Zhruba tří tisíce návštěvníků, špičkový autokros a chvála ze všech stran za perfektní organizaci, což nám samozřejmě udělalo radost.

Číst více

Ředitel závodu Jiří Mareš zve fanoušky: Bude to velká show

Bude to velká show. V posledních dnech je doslova na roztrhání.

Číst více

Jordákovy buldozery v akci

Úprava trati, aby na závod bylo všechno v nejlepším pořádku, to je velká alchymie. U nás na Homolce probíhají přípravy již několik týdnů.

Číst více

Poříčí uvidí velký autokrosový svátek

Šampionát se uskuteční 27. - 28.6 2019 v areálu Poříčí nad Sázavou a bývá tradičně hodnoceno jako jeden z nejlepších závodů v republice.

Číst více
loading...

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'mysql_xdevapi.so' (tried: /usr/lib/php/20170718/mysql_xdevapi.so (libprotobuf.so.10: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/lib/php/20170718/mysql_xdevapi.so.so (/usr/lib/php/20170718/mysql_xdevapi.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: