Awesome Image

Úprava trati, aby na závod bylo všechno v nejlepším pořádku, to je velká alchymie. U nás na Homolce probíhají přípravy již několik týdnů.

Celá trať se zorala, aby se spojil materiál, následně se týden válcovala,“ přiblížil ředitel závodu Jiří Mareš.

V akci byly buldozery, rypadla, nakladače, válce a náklaďáky. „Vše díky velké pomoci pana Jordáka, našeho největšího sponzora,“ děkuje ředitel závodníkovi AMK Poříčí, který bude obhajovat vítězství v divizi SuperBuggy.

Na trati pracovalo jen na strojích skoro denně 6-8 lidí, k tomu je třeba připočíst i další práci členů AMK a jejich přátel, kteří zvelebují trať i areál ve svém volnu.

„V tuto chvíli mohu říci, že trať je stoprocentně připravena a věříme, že to všichni zúčastnění ocení,“ dodal Jiří Mareš s tím, že drobné úpravy budou probíhat až do samotných závodů.

loading...

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'mysql_xdevapi.so' (tried: /usr/lib/php/20170718/mysql_xdevapi.so (libprotobuf.so.10: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/lib/php/20170718/mysql_xdevapi.so.so (/usr/lib/php/20170718/mysql_xdevapi.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: